Võta ühendust!

Nõustamine ja tööalased probleemid:
tööpäeviti kell 8-17 tel:5264697

Ööpäevaringne vastuvõtt majutusüksusesse ja esmane kriisinõustamine:
24H tel:53969834

e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

Toeta vägivallavastast teavitamistegevust!

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDF

Perevägivalla teemaline videokoolitus Eesti professionaalide poolt.

Iga inimese kõrval võib elada ja töötada päevast-päeva perevägivalla ohver. Kas me oskame teda märgata? Kas me saame teda aidata? Professionaalne koolitus-DVD “Käsitlusi perevägivallast” aitab mõista perevägivalla olemust ja seda, millised on selle tagajärjed pere liikmetele, eriti lastele.

Videokoolitusel esinevad:
  • lastepsühholoog Ene Raudla ja lastepsühhiaater Anne Kleinberg räägivad perevägivalla pealtnägemise mõjust lapse arengule ja edasisele elule;
  • psühholoog Ülle Kalvik räägib perevägivalla all kannatava naise käitumisest;
  • psühholoogid Kalev Aedma ja Velda Veia ning psühhiaater Jüri Ennet selgitavad vägivaldsete meeste teemat.

KoolitusDVD-kasitlusi-perevagivallast_esikaas

Koolitus-DVD on vajalik kõigile sotsiaaltöötajatele, pere- ja lastepsühholoogile, noorsoopolitseile - kõigile neile, kes tegelevad perede ja laste nõustamisega. DVD sobib nii spetsialistide koolituseks kui piirkonna inimeste perevägivalla alase teadlikkuse tõstmiseks.

DVD müügist toetatakse vägivalla ohvreid Tallinna Naiste Kriisikodu vahendusel. DVD pikkus on 3 tundi 52 minutit ja hind on 40€ + postikulud.

Palume teil olla vägivalla ennetamise ja peatamise kampaania toetaja.

DVD tellimiseks piisab, kui saadate meile meili ( See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ), kus on kirjas:
- mitu DVD-d soovite;
- kelle nimele teha arve (nimetus, aadress);
- kuhu DVD-d postitada (postiaadress);
- kontaktisiku nimi, telefon ja e-maili aadress.

Koolitus “Käsitlusi perevägivallast!”

DVD juurde pakume toetavat koolitust, mille põhieesmärgiks on selgitada perevägivalla olemust, selle mõju lastele ja edsikandumise mudelit (link koolitusele). Koolitajateks on psühholoogid Imbi Mihhailov ja Ülle Kalvik.
Koolitustingimused kokkuleppel. Kuni 25 liikmelisele grupile pakume enda ruumi Tallinnas, kuid oleme valmis koolitama ka mujal.
Registreerimine koolitusele ( See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ). Palume märkida sihtgrupp, koolituse toimumise koht ja osavõtjate arv.

MTÜ Tallinna Naiste Kriisikodu koolituse DVD on valminud projekti raames, mida rahastab Eesti-Šveitsi koostööprogrammi "Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital".

Tänades, Tallinna Naiste Kriisikodu

Lähem info: Ülle Kalvik
5264697